1957_Mercury

Beyaz Oto Showroom.

1959_Morgan_Plus

Beyaz Oto Showroom.

1957_Pontiac

Beyaz Oto Showroom.

HAKKIMIZDA

Beyaz Otomotiv Yedek Parça Aksesuar San.Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan bu yana sektörde çığır açan uygulamaları cesaretle faal hale getirmiştir. Kısa sürede ürün gruplarına farklı ürünler katarak, ürün çeşitlerini artırarak kaliteli ürün ve ürün gruplarıyla Türkiye genelinde satış & pazarlama faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Otomotiv Aksesuarları sektöründe; alt bayileri ve tüketicileri, Ana bayisi olduğumuz en kaliteli ürünlerle buluşturabilmek. Hızlı servis, güçlü iletişim, doğru fikir alışverişi ile iş geliştirmek. Beyaz Otomotiv bu felsefeyle, sektöre hizmet etmeyi planlamış ve bu anlayış ile uzun yıllar sektörde vazgeçilemez çalışmalarına devam etmeye kendini adamış öncü bir firma olmayı istemektedir.

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe; İnsan hayatının konforunu artıracak, çevreye duyarlı, insan sağlığını koruyan ürünleri hayata geçirerek örnek olabilmek.

Hedefimiz

Beyaz Otomotiv Yedek Parça Aksesuar San.Tic. Ltd. Şti. olarak bizler; Ülkenin her noktasına ulaşarak, Ana bayiliğini yapmakta olduğumuz en kaliteli ürünleri Halkımızın kullanımına sunmayı hedefledik.

Markalar

Beyaz Oto Destek Hattı

DESTEK HATTI +90 (262) 324 22 30

Beyaz Oto Showroom